EN


GifsYeşil ile ahşabı buluşturan dinlendirici dekorasyonunu, güzel müziklerle süsleyen        Garden Cafe, ev yemeklerinden salatalara, et çeşitlerinden şaraplara uzanan zengin menüsüyle, kurulduğu 1987  yılından bu yana Mecidiyeköy’ün en sevilen mekanlarından... Yıllardır değişmeyen kalitesiyle, Mecidiyeköy’de ki buluşma adresi olan cafe, pek çok çift için özel bir öneme sahip. Hava kararınca minik ışıklarla süslenen masalar da, geceleri daha romantik bir kimliğe bürünüyor. Bu nedenle, son 26 yılın aşklarında, mekanın büyük rolü olduğunu söylemek yanlış olmaz. Garden Cafe’nin, yıllardır taşıdığı bu romantik misyonu, son günlerde sıkça gelen talepler nedeniyle biraz daha arttı. Mekanın sahibi Timur Özturgay, bugüne kadar sadece ayrıcalıklı müşterileri için gerçekleştirdikleri  kişiye özel masa uygulamasını, artık bir gün önceden sipariş veren herkes için yapacaklarını söyledi. Sevdiklerini veya misafirlerini etkilemek isteyen, ama bunun için güzelliği ve fiyatlarıyla kesesine uygun bir yer bulamayanlara müjde! Tam 26 yıldır, yüksek kalitesi ve uygun fiyatlarıyla Mecidiyeköy’de müdavimlerini yaratan mekan, bu beklentileri tamamiyle karşılıyor. Talebe göre, özel hazırlanan masalar, anılarda yer edecek güzellikte… 

Özellikle kış aylarında yanan şöminelerin yarattığı atmosfer yaşanmaya değer!

Merkezi konumu itibarı ile iş yemek ve toplantılarının tercih noktasıdır.

Gece geç saatlerde bile, nezih ortamıyla dikkat çeken, Cafe&Restaurant&Pub, Mecidiyeköy’de bayanların tek başlarına bile, rahatça vakit geçirebilecekleri, modern bir mekan. 

 Zaman zaman Dj liği üstlenen Timur Özturgay, Ankara Koleji mezunu olduğu için, Ankara Kolejliler’e %10 indirim yapılıyor.

Pazar hariç her gün, 11:00’den 23:00’e kadar açık olan Garden Cafe’nin paket servisi de var.


            

Tüm Hakları Saklıdır © Garden Cafe 2012